Оренда нерухомості в системі Prozorro

Продаж нерухомості, яка перебуває у державній власності, відкритий з 2017 року. Цей проект давно став успішним, принісши в казну України мільйони гривень. Щоб дізнатись більше про систему Prozorro.Sales, відвідайте веб-джерело megasale.com.ua, де ви завжди знайдете найбільш актуальну інформацію.

Яку нерухомість є можливість здавати в оренду в системі ProZorro.Sale

Сьогодні багато державних компаній мають у своїй власності порожні приміщення, які вже не використовуються, але гроші витрачаються на їх вміст. Якщо такі приміщення здавати в оренду, то на їх утримання витрачаються не тільки гроші, але й держава зможе отримати додатковий дохід.

При використанні системи Prozorro.Sales оренда приміщень має багато переваг. У минулому пошук орендодавця супроводжувався величезною кількістю перешкод, наприклад, нормативна база, яка на той час не відповідала реальності, тривале отримання дозволів, хабарі та корупція. Але сьогодні оренда приміщень за підтримки системи Prozorro. Продаж відбувається швидко і легко. Учасники не повинні переживати, що хтось може попросити відкат. Система самостійно обирає переможця аукціону.

Першою компанією, яка підтримала найновіший план, була «Укрпошта». Сьогодні за підтримки системи Prozorro дозволено орендувати приміщення для масажного кабінету, перукарні, магазину та іншого виду бізнесу. Сьогодні у ProZorro.Sale кожен громадянин має можливість швидко та за ринковою вартістю здати нерухомість в оренду. Все більше і більше учасників приєднуються до системи, створюючи прозорий та відкритий ринок нерухомості.

Відкриті тендери на оренду нерухомості за підтримки системи ProZorro.Sale

У системі Prozorro.Sales багато різних партій. Кожен громадянин зможе вибрати відповідну йому за заданими параметрами. Є багато продажів невидимок, деревини, оренди затриманого майна.

Перш ніж оренда нерухомості для бізнесу супроводжувалася корупцією та хабарями, сірий ринок енергійно прогресував. Але сьогодні будь-який громадянин може контролювати процес аукціону, а у разі порушення написати заяву. Прозорий ринок нерухомості енергійно прогресує сьогодні та найближчим часом завдяки системі Prozorro. Продаж та оренда буде здійснюватися величезною кількістю категорій нерухомості.