Придбання комерційної нерухомості в Івано-Франківську в системі Прозоро.Продажі

До комерційної нерухомості належать споруди та будівлі, які застосовуються для ведення підприємницької діяльності з метою отримання прибутку або приросту капіталу. То скільки зможе заробити підприємець, безпосередньо залежить від вибору нерухомості. Продати або купити за вигідною ціною комерційне майно в Івано-Франківську можна через Прозоро.Продажі на одному з майданчиків, що працює з даною системою.

Як вибрати комерційну нерухомість в Івано-Франківську?

Комерційну нерухомість, як і будь-яку іншу, можна поділити на категорії, зокрема, можна виділити такі:

 • Приміщення для вільного призначення (готелі, кафе, спортивні об’єкти, ресторани);
 • Торговельна нерухомість (торговельні зали, магазини);
 • Промислові нерухомість та офісні об’єкти;
 • Складські приміщення для зберігання продуктів чи сировини.

Сьогодні на ринку продається велика кількість нерухомості, проте будь-якому підприємцю необхідно знайти найвигідніший варіант купівлі комерційної нерухомості в Івано-Франківську, адже від цього безпосередньо залежатиме величина отримання прибутку.

Експертами виділено 2 основні плюси комерційної нерухомості:

 1. Формування бізнесу відбувається самостійно;
 2. Постійний прибуток від здачі нерухомості.

Що стосується вибору комерційної нерухомості в Івано-Франківську, то необхідно розглянути такі критерії:

 • Площа приміщення. Якщо бізнес не вимагає великого простору, то потрібно орендувати найменшу за площею нерухомість.
 • Розташування. Від цього критерію залежить те, скільки вона зможе приносити прибуток. Але й у цьому разі збільшується і ціна оренду. Ці два показники слід зіставити і зрозуміти доцільність цієї оренди.
 • Поверх. Цей показник також варто враховувати, оскільки від цього залежить прибуток
 • Наявність інфраструктури. Чи є поряд громадський транспорт, паркування.
 • Ціна.
 • Наявність документації.

Шукати комерційну нерухомість самостійно досить важко. Для придбання або взяття в оренду приміщення в Івано-Франківську достатньо зайти на майданчик Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/news/komercijna-neruhomistq-ivano-frankivsqka-yak-vzyaty-uchastq-v-aukcioni та вибрати лот, що сподобався. На сайті виставляється лише перевірена нерухомість. Отже, не варто переживати, що з орендованою чи купленою нерухомістю щось буде не так. Заздалегідь представники біржі вже перевірили всю документацію та якщо вони виставлені на торги, то з нерухомістю все добре. Завдяки цьому покупцеві не прийдеться довго вивчати ринок, шукати вигідні пропозиції самостійно та спілкуватися з власником. Все це вже зробили представники Української універсальної біржі.

Комерційна нерухомість має великий попит у різних напрямках бізнесу. Більшість підприємців для розширення своєї підприємницької діяльності беруть нові приміщення в оренду. Для орендодавця це може стати додатковим джерелом доходу.