Про українській універсальній біржі

Українська універсальна біржа запрацювала 18 листопада 1997 р Відразу ж стає одним з професійних установ України. Біржа в 2016 р реєструється в системі ProZorro, завдяки чому стає офіційною віртуальною платформою з публічних масових закупівель Прозорро.Продажі. На цьому майданчику торги проходять по деяким категоріям, які дозволяють отримати саме те, що необхідно для розширення бізнесу, будь-якої спрямованості.

Протягом десяти місяців. організатори торгів отримують майже 9 мільярдів гривень, понад один мільярд гривень оплачують ті, хто виграв, яким вдалося попрацювати на майданчику торгової біржі. Два варіанти були виділені в ТОП-5 найкращих і дорогих лотів, які виграли учасниками УББ, а також:

У момент запуску нових ринкових майданчиків біржа вважалася одним з перших і активних варіантів, які готують зручні технічні налаштування. В результаті система проходить перевірку, за рахунок проведених на ній тестувань.

Платформа УББ завжди вважалася одним з перших і головних, де були виставлені лоти по реалізації малої приватизації. Всього на пару місяців були проведені більше п’ятдесяти аукціонів, а також виходять в лідери віртуальних платформ.

Так на даний момент, якщо в середньому на аукціоні малої приватизації йде підвищення мінімальної вартості на 58%, то виграли торги піднімають даний показник до 65%. Це додаткова вигода для країни і місцевого бюджету.

Що дають боти?

Нещодавно система підключила до справи зручних електронних роботів, які з легкістю розносять повідомлення і повідомлення про нові торгах своїм клієнтам. Такі повідомлення можуть отримувати всі ті, хто зареєстрований в Телеграм і Вайбер. В результаті ні доведеться постійно стежити за появою нового аукціону по вашій темі. Оскільки робитися все за рахунок грамотно налаштованих спамерських пошукових роботів. Ці нові і неймовірно розумні помічники, здатні знайти відповіді на будь-які питання. Також вони зможуть максимально швидко зорієнтувати кожного в наявності віртуальних аукціонів, що проходять на сайті sale.uub.com.ua.

За допомогою таких ботів дуже легко знайти квартиру, будинок, транспортний засіб, або земельну ділянку в системі Прозорро.Продажі. Це оригінальна віртуальна система, що дозволяє успішно продавати або здавати в оренду будь-які невикористані активи. Робити це можна лише, використовуючи зручні інструменти віртуальних платформ, про які можна почитати на сайті https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Будь-яка реклама і технічна сторона торгів ми беремо на себе.

Протягом чотирьох років ми успішно виконували роботу в області аукціонів Прозорро.Продажі. Тому ми готові робити все необхідне, щоб користуватися майданчиком було комфортно. Регулярні емейл-розсилки, відео-інструкції з навчання, повний список справ, які чекають учасника будуть відправлені на електронну пошту. Наші консультанти будуть стежити за тим, як відбуваються справи.

Одним з популярних нововведень платформи вважається впровадження ботів в Телеграм і Вайбер. Використовуючи зручний варіант отримання інформації, будь-який учасник зможе простежити за появою нових торгів, пов’язаних з продажем нерухомого майна, транспортного засобу, необроблених деревних масивів і так далі. Шукати вихід до комп’ютера не доведеться, оскільки дуже легко все це здійснити через смартфони. Отримуйте важливу інформацію, вчіться проводити торги на аукціонах разом з нашими менеджерами, і ми впевнені, що у вас обов’язково все вийде.