Продаж соснових пиловочників на сайті УУБ

З 1 лютого 2020 року продаж необробленого лісу, зокрема пиломатеріалів хвойних порід, став одним із ключових напрямків роботи системи Прозорро.Продажі. Більше інформації можна отримати на сайті uub.in.ua.

Продаж соснових колод на Прозоро

У зв’язку з формуванням тіньового лісового ринку влада вирішила передати продаж необробленої деревини системі Прозорро.Продажі. Поки що це стосується лише великого лісового господарства, дохід якого становить понад 10 млн. грн. на рік, але в майбутньому планується перевести весь продаж деревини на електронну систему.

Пиломатеріали хвойних порід є фактичною сировиною для будівництва та внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень.

Відомі породи дерев у для цього– сосна, ялина. Вони ростуть швидше, ніж листяні дерева, отже, ціна на них нижча.

Для того, щоб розпочати продаж деревної сировини в електронній системі Prozoro.Sale, ви повинні укласти угоду про співпрацю з платформою. Пізніше під час цієї процедури ви зможете більш детально завантажити інформацію про лот.

Співробітники сайту «Української універсальної біржі» надають консультації щодо реєстрації та розміщення інформації про об’єкт в електронній системі. Пізніше експерти допомагають укласти договір купівлі-продажу при визначенні переможця аукціону. Послуги платформи безкоштовні для всіх учасників торгів.

Як придбати або продати пиломатеріали хвойних порід в системі Prozoro.Sale

Той, хто хоче придбати лот, знайомиться з ним та умовами придбання на одній із платформ, наприклад, «Української універсальної біржі», та подає заявку на участь. Через певний час ви отримаєте посилання на сторінку аукціону, що відбувається в системіProzoro.Sale. Сайт зобов’язаний негайно попередити своїх покупців про торги.

Платформа «Української універсальної біржі» відповідає за несвоєчасне надсилання посилань для участі в аукціоні та гарантує користувачам надійну технічну підтримку.

Інформація про учасників аукціону та їх кількість невідома до кінця торгів. Як тільки система визначить переможця, починається процедура перевірки документа. Лише пізніше підписується договір купівлі-продажу.

Ресурс«Української універсальної біржі» вже більше чотирьох років проводить чесні та відкриті аукціони, від яких виграли як підприємці, так і держава. Ми створили всі умови для зручного використання нашоюплатформою.