У існуюче час вкрай важлива відкритість. Якраз тому державні органи завжди прагнуть активно використовувати електронізацію в документообігу, а також використовувати цифрові технології в різних сферах співробітництва з приватними особами та постачальниками.
Не настільки давно стала працювати відкрита система держзакупівель Prozorro, яка покликана знизити обсяг договірних угод між корумпованими посадовцями та держорганами. Однак брати участь у державних закупівлях за допомогою структури Prozorro безпосередньо не можна, проводити будь-які дії слід за допомогою Української універсальної біржі (УУБ) та інших великих біржових платформ.
Необхідно роз’яснити головні переваги біржі. Основні переваги Української універсальної біржі. Сама платформа функціонує вже 6 років і викликає сильний інтерес у всіх бізнесменів, охочих придбати або збути свій товар. Однак через те, що в країні почала свою роботу система Prozorro, яка допомагає державним структурам купувати усі товари через відкриту схему, сильно зріс інтерес до УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-torgy-aukciony-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini.
Необхідно відзначити основні плюси майданчика: є легальної платформою з акредитацією системи державних закупівель Prozorro; Передбачено прийняття участь в тендерах різних державних структур і стати переможцем буде той підприємство, яке пропонує найнижчу вартість. Уже протягом багатьох років було прийнято якесь правило – заборонялося відображати реальні ціни на ті товари, які купувалися для державних органів. За правилами, звіркою інформації і порівняння справжніх цін і тих цін, які були в документації, була зайнята прокуратура, а й вона досить нечасто могла встановити порушення.
З цієї причини в країні і створили універсальну і своєрідну структуру державних закупівель Prozorro, яка здійснює свою діяльність гранично відкрито і кожен громадянин має право на інтерфейсі сервісу бачити усі товари, які купують державними установами і за якою ціною. Для чого проходити реєстрацію на УУБ щоб брати участь в тендерах державних закупівель? Організатори сервісу Prozorro навмисно відокремили його функціонал від діяльності різних великих біржових платформ в країні, щоб відкритість всіх угод була гарантованою.
Згідно з вимогами уряду, для прийняття участі в тендерах з державних закупівель через структуру Prozorro необхідно пройти реєстрацію на Українській універсальній біржі або на іншому майданчику з офіційною акредитацією.
Реєстрація здійснюється безкоштовно, як і участь в тендерах теж відбувається без необхідності сплачувати будь-які внески. Все прозоро і відкрито. Те підприємство, яке виставить найменшу вартість на потрібний в державних органах товар або послугу, і визначається переможцем.
Публічні торги та конкурентні діалоги
Сайт тендеру УУБ надає безкоштовний перелік онлайн-аукціонів, офіційних тендерів, що проводяться в Україні, які користуються попитом у режимі реального часу. Чітка система навігації по сайту дозволяє всім людям забезпечити легкий пошук у базі даних та детальну інформацію про будь-яку партію з Prozorro – знайти прийнятні програми, крім того, є карта Інтернету, де є можливість побачити точне місце розташування земельної ділянки або нерухомості. Тендер – це ймовірність отримання або продажу майна, товару. В Україні система тендерів з продажу товарів реалізована за підтримки 2 процедур:
- Публічний аукціон з продажу товарів (металу, нерухомості, автомобілів тощо) є особливо популярною системою торговельних продажів, де кожен, а точніше фізичні та юридичні особи мають право брати участь – необхідний для цієї мети.
- Конкурсні діалоги – обговорення між учасниками, під час якого учасники встановлюють співставлення послуг, товарів, включаючи орієнтовну ціну виставленої партії, – часто подібна форма використовується при здійсненні наукових досліджень.
Щоб ознайомитися з кожною інформацією про тендер або аукціон, торгуйте майном з торгової платформи Prozorro, де ви берете участь, допустимі в особистому кабінеті (профілі) на веб-сайті Української універсальної біржі – для цього вам навіть не потрібно завантажувати будь-які програми.