Торгівля криптовалютою

Криптовалюти – це новий вид цифрових грошей, які повністю контролюються їхніми власниками. Непідвладні урядам та посередникам, вони дозволяють здійснювати торгівлю між колегами, прямі платежі, заощадження та багато іншого. Це гроші для людей, і чим більше людей володіють і користуються ними, тим кориснішими вони стають.

Схеми памп та дамп

На жаль, недобросовісні особи чи групи намагаються скористатися азартом та жадібністю торгівлі, підбиваючи покупців інвестувати у певну криптовалюту, обсяг торгів якої невеликий. Це викликає різке зростання ціни токена, у цей момент шахраї продають свої власні токени, отримуючи великий прибуток, а інші інвестори залишаються з монетами, які вони купили за завищеною ціною. Ціна падає до свого природного ринкового становища. Це відомо як памп та дамп.

Щоб уникнути подібних схем, зважайте на обсяг торгів при виборі монет або токенів для торгівлі. І не піддавайтеся спокусі страху упустити вигоду. FOMO може привести вас до безлічі поганих рішень, якщо ви не обережні. Коли ви торгуєте криптовалютою для отримання прибутку, важливо зберігати холодну голову та ретельно оцінювати можливості. Так як купити біткоін на сайті https://www.bybit.com/ru-RU/ стало простіше, необхідно з розумом підходити до таких можливостей.

Як торгувати криптовалютами за допомогою технічного аналізу

Ось простий спосіб розпочати роботу з технічним аналізом. Ви можете шукати ринкові кореляції порівнюючи графіки цін на різні монети. Наприклад, перевірте, чи позитивно чи негативно монета, якою ви хочете торгувати, корелює з біткоіном. Тобто, визначте, чи має її ціна тенденцію рухатися у тому напрямі, як і ціна біткоіна у різні торгові періоди.

Такий аналіз може допомогти вам вирішити, чи варто тримати більшу частину свого портфеля в BTC або перейти на монети, які зазвичай дорожчають або дешевшають у порівнянні з Bitcoin. Диверсифікований портфель – це розумний спосіб мінімізувати втрати та скористатися перевагами ринкового зростання. Наступним кроком, звичайно ж, буде створення рахунку на найкращій криптовалютній торговій платформі. Для торгівлі можна використати біржу https://www.bybit.com/uk-UA/

Перед обличчям майбутнього

Світ стає все більш цифровим та взаємопов’язаним, і криптовалюти відіграють ключову роль у забезпеченні фінансової незалежності кожної людини на планеті. Біткоін та інші криптовалюти є одним із можливих варіантів майбутнього грошей, і все більше людей сходяться на думці, що вони радикально змінять глобальну фінансову систему.

У світі налічується близько 2 мільярдів потенційних споживачів, які не мають доступу до банківських послуг. Криптовалюти можуть дозволити кожному з них брати участь у світовому фінансовому житті. Те, що вони зроблять і скажуть, скориставшись цією нагодою, назавжди змінить усіх нас. Саме тому вам варто всерйоз розглянути можливість інвестувати в криптовалюти, поки ще є можливість долучитись до ринку по вигідним цінам.