Чесні торги маєтком боржників банків через електронний майданчик торговій біржі

Зараз у системи Prozorro.Sales вже є достатній досвід, велика клієнтська база і професійні співробітники. Завдяки своєму професіоналізму біржі покладаються на власні ресурси для реалізації. За весь період роботи з 2016 року електронний майданчик змогла організувати і провести не менше 257 000 успішних аукціонів з майже 15 000 учасників.

На ці аукціони надійшло понад 23 мільярди гривень, більша частина з яких була перерахована до держбюджету. Крім того, були випадки, коли Стартова ціна квитка збільшувалася в 10 і навіть 100 разів. Так що можна сказати, що цей напрямок дуже прибутковий і перспективний.

Де торгувати

Всі аукціони на Prozorro Exchange проводяться фахівцями, які не допускають незаконних дій і рішень учасників і пропонують максимальну безпеку для кожного аукціону. Такий жорсткий контроль загрожує великою кількістю афер, афер і бюрократизму.

Також багато випадків порушень в ході процедур банкрутства, які призводять до повного збитку для кредиторів і банків. Тому такі угоди з продажем майна банкрутства слід проводити через систему Prozorro, щоб бути максимально впевненим у прозорості та законності кожного продажу.

Prozorro.Sales-офіційний портал з безпечної утилізації активів від банкрутства

Співробітники біржі, волонтери та звичайні громадські діячі уважно стежать за оформленням замовлень на сайті і чесністю учасників аукціону. Крім того, на допомогу приходять менеджери, які в будь-який зручний для клієнта час можуть допомогти вирішити різні проблеми, пов’язані з сайтом. Вони можуть приймати заявки від людей з гарячої лінії, сторінки Facebook, електронної пошти або Telegram. Також можна побачити покрокові інструкції по створенню власного комплекту або купівлі продукту на офіційному YouTube-каналі «Prozorro.Sales».

www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/ — електронний майданчик для проведення аукціонів з продажу деревини.

Тепер починається сам аукціон, конкуренти борються за свою долю. Після закінчення відведеного часу система інформує всіх учасників про закінчення і переможця.