Чому деревина деформується

Існує не просто одна, а багато причин, які призводять до деформації деревини. Перш ніж я розповім вам, як це виправити, слід принаймні вивчити причини викривлення деревини. Зважаючи на це, давайте зараз зануримось у деталі. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Погані погодні умови

Однією з основних причин викривлення деревини є погані погодні умови. Раптове підвищення або падіння температури може мати великий вплив на натуральну деревину. У холодну погоду деревина має тенденцію до зменшення розмірів, тоді як влітку вони набрякають. Ця раптова зміна температури є причиною того, що промислові вироби з деревини тріскаються або деформуються.

Низька якість деревини

Якщо ви менш обережні, встановлюючи у своєму будинку неякісну деревину або вироби з дерева, ваші вироби з дерева неминуче зазнають викривлення або пошкодження.

Неякісні ліси легше деформуються. Це пов’язано з тим, що з’єднання волокна в низькоякісній деревині є нещільним, а отже, це може бути легко. Ось чому я б порадив вам вибрати високоякісні вироби з деревини, щоб ви могли запобігти цьому.

Невідповідне використання та догляд за деревиною

Якщо ви недостатньо піклуєтесь про свої дерев’яні меблі під час використання, вони неминуче можуть пошкодитися. Якщо ви часто піддаєте свої вироби з дерева сонячним променям і воді, це призведе до викривлення деревини. Викривлення деревини також може статися, коли ви довго зберігаєте деревину у вологому просторі. Надлишок вологи, що поглинається деревиною, зробить її деформованою. Вміст вологи в дерев’яних виробах становить лише 8—10%.

Пов’язане: спосіб виправлення набряклих дерев’яних меблів, якщо вони пошкоджені водою?

Знищення від комах

Ще одна дуже велика проблема, яка може призвести до викривлення деревини, — це комахи. Мурахи та бджоли—теслі живуть у клітковині, що призводить до пухкого з’єднання волокна в деревині. Коли ви дозволяєте комахам довго залишатися у ваших виробах з деревини, це врешті—решт завдає шкоди деревині. Тому від них слід позбутися відразу.

Проблеми під час влаштування та обробки

Багато з вас можуть цього не знати, але деякі промислові ліси більш схильні до деформацій. Навіть незначні рухи можуть призвести до деформації такої деревини. Якщо краї дерев’яного виробу відхиляються від його фактичної форми, ви ніяк не можете зупинити його від деформації. Викривлення деревини може бути різних видів, залежно від причини. Щоб мати можливість їх виправити, для вас важливо спочатку зрозуміти способи деформації деревини. Якісну деревину можна знайти на сайті https://sale.uub.com.ua/about.aspx.

Ось докладніші відомості

  • Крук

У цьому типі викривлення відбувається рух уздовж одного краю деревини.

  • Кубок

Це тип основи, де деревина відхиляється від прямої лінії по ширині деревини.

  • Лук

При цій формі викривлення деревина відхиляється від початкової площинності вздовж.

  • Кінк

Це форма основи, де деревина відхиляється від краю від прямої лінії від кінця до кінця.

  • Поворот / Вітер

У цьому типі основи чотири кути торця деревини перебувають не в одній площині.