Купити необроблену деревину у м. Житомир на аукціоні

1 лютого 2020 року розпочався пілотний проект, ініційований Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища, в рамках якого вся необроблена деревина, заготовлена ​​постійними лісокористувачами, буде продаватися лише на прозорих електронних аукціонах. Новий підхід до продажу додасть прозорості ринку деревини, тоді як інформація про продажі, ціни та кінцевих покупців буде доступна в Інтернеті.

Пілотний проект стосується лісових господарств, які у 2018 році отримали 10 мільйонів гривень чистого доходу та більше. Такі компанії повинні продавати щонайменше 25% своїх запасів деревини через Інтернет. Партії повинні бути виготовлені з деревини одного асортименту об’ємом не менше 150 кубічних метрів.

Десятки електронних бірж підключені до торгового модуля Prozorro.Sales, так що кожна партія деревини, виставлена ​​лісництвом через будь-яку одну біржу в системі Prozorro.Sales, негайно стає доступною для будь-якого покупця на іншому сайті. Зверніть увагу: у 2020 році пересічні лісокористувачі продали близько 640 тисяч кубометрів на 3,44 тисячі успішних електронних аукціонів «Прозорро.Продажі». м необробленої деревини на суму 665 млн. грн. 

Аукціон з продажу необробленої деревини в Житомирі на Прозорро. Продажі

За обсягом необробленої деревини, яка була виставлена ​​на аукціон у 2020 році, лідирують шість областей: Київ, Житомир, Львів, Рівне, Суми та Закарпаття. Логічно, що в цих районах проходила найбільша кількість аукціонів. Але не логічно, що рівень успішності аукціонів у 2020 році дуже різний. Закарпаття показало 40%, Рівне — 36%, Житомир — 15%, тоді як Київ — 5%, Львів — 2%, Суми — 1%. Результати аукціонів 2021 року показують, що Прозорро.Продажі може по-справжньому змінити ринок деревини в Україні. Цьогорічні результати показують понад 66% успішних торгів. У Львівській області у 2021 році цей показник зріс майже до 20%. Ви також можете приєднатися до прозорих аукціонів і розширити свої можливості разом з ними. Виберіть надійний сайт із загального списку, підпишіть з ним контракт та візьміть участь у лісових торгах. Доступ до торгів ви можете отримати на сайті https://megasale.com.ua/prodazh-neobroblenoyi-derevyny-u-zhytomyri-na-auktsioni-prozorro-sale/