Основні розділи на електронному майданчику УЕБ

Вибір електронного майданчика – це один з тих моментів, що справді впливає на те, наскільки просто буде стати переможцем в боротьбі за окремо взятий лот. В даному випадку, мова йде не про звичайні торги, а про реалізацію енергетичних ресурсів.

Тобто, серед лотів присутні:

 • Природній газ;
 • Скраплений газ;
 • Вугільна промисловість;
 • Тверде біопаливо;
 • Природній газ;
 • Електрична енергія.

Враховуючи такий перелік напрямків з лотами, при виборі майданчика потрібно робити серйозний акцент саме на специфіці роботи сайту.

Один з найбільш показових тому прикладів – це українська енергетична біржа (УЕБ). За назвою не важко здогадатися, що в цьому сервісі серйозний акцент робиться саме на енергетичному напрямку. 

Ви можете в цьому впевнитися особисто, якщо перейдете за посиланням https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board й опинитися на самому сайті. Варто зазначити, що сама реєстрація була зроблена за спрощеним чином, що є великою перевагою для самих учасників.

Основні розділи на електронному майданчику

Як і будь-який інший ресурс, даний сайт складається з декількох основних розділів, в яких можна знайти відповідну інформацію.

У випадку з майданчиком УЕБ, мова йде про такі блоки, як:

 1. Ринки – тут можна знайти конкретні напрямки, в яких присутні самі лоти з різними ресурсами в залежності від того, що вам потрібно;
 2. Календар торгів – це досить зручний інструмент, що дозволяє отримати детальну інформацію про проведення торгів по конкретному типу енергетичних ресурсів;
 3. Біржові котирування – тут можна слідкувати за всіма змінами по вартості, об’ємам та іншій інформації;
 4. Акредитація – даний розділ дає змогу отримати доступ до спеціалізованих розділів з торгами, що в окремих випадках може бути дійсно дуже корисно;
 5. Документи – в цьому блоці можна знайти інформацію про сам майданчик, енергетичні компанії або з завантажити свої документи, якщо ви зацікавлені в тому, щоб надалі брати участь в торгах;
 6. Пресс центр – це досить функціональний блок, де можна налаштувати розсилку, шукати всі новини про енергетичну сферу й виконувати багато інших цікавих маніпуляцій на своєму обліковому записі.

Щоб почати брати участь в торгах енергетичними ресурсами, то вам потрібно ознайомитися зі всіма розділами більш детально, щоб чітко розуміти, як правильно використовувати сайт та отримувати від цього максимум користі.