Як брати участь в електронному тендері

Стати учасником тендеру – це досить серйозне завдання і велика кількість потенційних учасників цікавиться питанням, як це можна зробити. Насправді, шанси на перемогу в торгах мають всі учасники. При цьому, дуже багато залежить від того, як саме вони підійшли до цього процесу. Перш за все, потрібно пам’ятати про те, що електронні торги мають таку назву тому, що проводяться на електронних майданчиках.

Ваше перше завдання – це знайти акредитований електронний майданчик, щоб він був внесений до системи ProZorro. Це один из тих моментів, які потрібно брати до уваги на обов’язковій основі. Як приклад можна привести сайт tender.uub.com.ua. Це надійний ресурс, який дає вам можливість знаходитись в рівних умовах з іншими учасниками. 

Сама процедура проходить максимально прозоро. Це одна з основних переваг електронних торгів в цілому. Будь-хто має можливість після проведення тендера зайти на сайт і ознайомитись з діяльністю компанії-переможця. Це актуально в тому випадку, коли мова йде саме про відкритий формат торгів.

Які моменти варто враховувати новачку?!

Ще одним важливим моментом є наявність електронного підпису. Якщо ви націлені на перемогу в тендері – це та умова, яка повинна бути виконана обов’язково. Оформляється він досить простим чином, для цього лише потрібно відвідати відповідний сервіс.

Окрім цього, потрібно пам’ятати й про те, що багато залежить від того, як саме ви шукаєте цікаві вам оголошення. В сучасних реаліях мало хто робить це ручним способом. Він є досить затратним в плані часу і не всі готові постійно гортати незлічені сторінки для того, щоб знайти хоч одне цікаве оголошення.

Все це можна дуже сильно спростити. Все що потрібно для цього зробити – це вказати в фільтрі всі параметри, яким повинне відповідати оголошення. Далі, залишається лише налаштувати розсилку на телеграм або вайбер. Після цього, ви вже будете отримувати всі оголошення про проведення тендерів на свій мобільний телефон .

Такий варіант є більш зручним і ви завжди зможете одним з перших дізнаватися про тендерні оголошення, які можуть вас потенційно зацікавити.

Окрім цього, потрібно правильно підходити до збору пакету тендерної документації. Це ще один момент, який потрібно враховувати з самого початку. Тому, краще попередньо ознайомитися з тим, яка документація вам точно знадобиться.